Pobočky Chalupa Romana

Chalupa Romana

Ubytovanie v rekreačnej rodinnej chalupe na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry v blízkosti lyžiarskeho strediska Donovaly. Záhradné posedenie pri ohnisku, gril, pieskovisko, terasa.

Hlavná pobočka

Chata v Dúbrave

Ubytovanie v rekreačnom dome v podhorskej dedine Dúbrave pre 10 + 2 osoby. Spoločenská mietnosť, altánok, biliard, farebný TV, krb, bicykle.

Privát APM

Poskytovateľ privátneho ubytovania v obci Liptovské Behárovce. Ubytovacie kapacity: tri 4-lôžkové izby, vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Rekreačná chalupa Romana

Ubytovanie s kapacitou 18 lôžok. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, spoločenská miestnosť s TV. Záhradné posedenie pri ohnisku, gril, pieskovisko, terasa. Parkovanie vo dvore.

Penzión Blesk

Penzión Blesk pod úpätím Veľkej Fatry a Chočských vrchov. Ubytovanie v komfortne zariadených 2-lôžkových izbách a 4-lôžkových luxusných apartmánoch, 30 pevných lôžok a 7 prístelok.

Privát Baďo Rudo

Ubytovanie v 2 samostatných objektoch. Pre 7 osôb - kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC. Miestnosť na odkladanie lyží alebo bicyklov. Objekt pre 4 osoby - 2 izby, hala s TV, kuchynský kútik, kúpeľňa.

Apartmány Lúčky

Ubytovanie v apartmáne. Celková kapacita 4+1 prístelka. Spoločenská miestnosť, zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, samostatné WC, vonkajšia terasa, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.

Drevenica Michael

Dva zariadené apartmány s TV a SAT. Ubytovanie v drevenici nachádzajúcej sa 500 m od autokempingu s parkovaním priamo v objekte.

Ubytovanie Gabriela

Ubytovanie na Liptove v obci Ivachnová pod úpätiami Chočských vrchov, od termálneho kúpaliska Bešeňová vzdialené 2 km. V rodinnom dome je kapacita max. 8 lôžok.

Vila Tereza

Celoročné ubytovanie. Každý apartmán má samostatnú plne zariadenú kuchynku so stolovaním a vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou. Záhradné sedenie s grilom, detské ihrisko, športové náradie.

Chata Vlasta

Ubytovanie na okraji lesa, kapacita 7 lôžok, kuchyňa, spoločenská miestnosť s otvorenou terasou a krbom, sprchovací kút + WC, komora na uskladnenie potravín.

Chata AQUAPARK

Ubytovanie v chate v mestskej časti Liptovský Mikuláš – Ondrášová neďaleko priehrady Liptovská Mara a v blízkosti termálneho kúpaliska AQUAPARK Tatralandia s vysokoliečivou vodou.

Dom Jana

Ubytovacie služby v samostatne stojacom objekte bez prítomnosti domácich, kapacita 10 osôb, obývačka s TV, satelitom, kuchyňa, kúpelňa a WC. V záhrade ohnisko s grilom, parkovanie vo dvore.

Privát Maroš

Ubytovanie v súkromí, v rodinnom dome. Ubytovanie v troch izbách. Spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchyňa, kúpelňa a WC.

Privát Alenka

Ubytovanie v súkromí v jednej trojlôžkovej a v dvoch štvorlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Kuchyňa s umývačkou riadu, jedálenský kút, spoločenská miestnosť.

Chalupa Slota

Kapacita 1x4, 1x2 + 2 prístelky, 1x5, 1x3. K dispozícii sú dve kuchyne, 2xWC, 2xkrb. Súčasťou zariadenia sú tri televízory.

Privátne ubytovanie Outdoor Life

Ubytovanie v súkromí s kapacitou 10 lôžok. Obývacia izba s kuchynkou, chladnička, TV, kúpeľňa s WC. Prístup na terasu so záhradou a grilom.

Chata Malino

Chata v tichom prostredí, kapacita je 19 postelí - 6 izieb, 1 spoločenská miestnosť, 1 detská spoločenská miestnosť.

Štúdiá Miroslav

Ubytovanie v súkromí, každé štúdio má osobitný vchod, plne vybavenú kuchynku, spálňu s 3-4 pevnými lôžkami, prístelkou, podkrovný apartmán pre max. 8 ľudí.

Peter Mužila

Ubytovanie na chalupe s max. kapacitou 14 osôb, obývacia miestnosť s krbom a TV, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa - vaňa, sprcha, WC.

Penzión Agrothermal

Ponuka ubytovania v penzióne v Bešeňovej. 20 nadštandardne vybavených izieb s kompletným príslušenstvom.

Tri zruby - ubytovanie

Ubytovanie v obci Potok v 2 chatách - dve 2-lôžkové, jedna 4-lôžková izba a 4-lôžkový apartmán. Vybavená kuchynka, sociálne zariadenie, TV, gril, hojdačky, parkovisko a preliezky.

Chata Fajta

Celková kapacita ubytovania je 8 osôb, k dispozícii sú tri spálne, spoločenská miestnosť s krbom, zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC.

Chalupa Demänová 97

Samostatný rodinný dom pre 10 osôb, elektrické vykurovanie kombinované s 2 krbmi. Kompletne vybavená kuchyňa, kúpelne s vaňou, sprchou a WC, vonkajšie sedenie s ohniskom.

Villa Kiapeš

Poschodový dom s celkovou kapacitou 12 - 14 lôžok, 3 sociálne zariadenia, jedno WC, kuchynská a spoločenská časť. Parkovanie v objekte.